23948sdkhjf
Logg inn eller opprett for å lagre artikler
Få tilgang til alt innhold på Tungt
Ingen binding eller kortopplysninger kreves
Gjelder kun personlig abonnement.

NM i strekkodeskyting

Under NorFishing 2014 i Trondheim 19. til 22. august arrangerer ACT Logimark et uoffisielt norgesmesterskap i strekkodeskyting

Og vinneren ble....

Norges raskeste strekkodeskytter er Geir Høyberg fra GH System, med den fantastiske tiden 2,9 sekunder, og fulltreff på alle fem koder.

Geir vinner en ACT Printer BP500! Overrekkelse av premien vil skje så snart som mulig i løpet av høsten.

ACT Logimark opplyser at de vil avholde NM i strekkodeskyting også på kommende messer.

- God strekkodeskyting krever hurtighet, konsentrasjonsevne og ikke minst en stødig hånd, sier Anne Tove Håveødegård, marketingsjef i ACT Logimark, og oppfordrer alle som besøker NorFishing å måle "krefter" med andre i bransjen under. Det uoffisielle norgesmesterskapets "dommer" og "anviser" er softwareløsningen ACT LogiFlow. Ved hjelp av den vil deltakerens navn, tid og treffprosent legges inn i resultatlisten, og de tre beste tidene til en hver tid offentliggjøres på skjerm. Alle deltakere vil motta medalje med eget bilde, navn og tid.
BREAKING
{{ article.headline }}
0.054