Sitech Norway AS har fått agentur på lasere fra Spectra Precision og fremhever spesielt den nye UL 633.
Enheten kombinerer alle lasere i en enhet og tilbyr fall i tre akser på opptil 25 prosent i hver akse og den har en SpotFinder, en automatisk blinksøker for blant annet grøftelegging.
Daglig leder Karsten Haukås og salgssjef, Ståle Eikrem, gleder seg til å vise sine kunder den nye laseren. Hver av dem har lang erfaring med bygg- og anleggslasere i det norske markedet og de har god tro på at denne laseren blir en suksess og et nyttig arbeidsredskap.
Spectra Precision UL 633 utfører oppgavene til flere lasere.
Den fungerer som en tofallslaser, grøftelaser, kombilaser og interiør- og bygglaser.
I tillegg til at du kan sette ut fall i to retninger, kan du måle faktisk fall og høyde. Sett X, Y og Z-aksen i hvilken som helst vinkel og den søker seg inn dit du ønsker laserstrålen skal gå.
Den har også automatisk akseinnretning. I følge en pressemelding fra Sitech skal den være svært lett å bruke med et nytt og intuitivt display og den skal ikke bli dyrere enn en vanlig tofalls laser.
Forventet suksess Alt i en laser