23948sdkhjf
Logg inn eller opprett for å lagre artikler
Få tilgang til alt innhold på Tungt
Ingen binding eller kortopplysninger kreves
Gjelder kun personlig abonnement.
Annonse
Annonse

Dyrsku’n: 100 på venteliste

I fjor ble anleggsområdet utvidet til 30 mål - likevel står flere utstillere i kø.
Annonse

I 2018 ble området for anleggsutstyr utvidet med et par mål for å få plass til mer, likevel havner fortsatt mange på ventelista.

Anleggsområdet utgjør den største delen av fesjået målt i areal og det blir stadig mer populært forteller Yvonne Eilefstjønn, salgs og markedsleder i Dyrsku’n Arrangement.

Annonse

Fesjået måler nå 160 mål totalt og det var rundt 100 på venteliste i slutten av august.

- De fleste av disse tilhører anleggssektoren, men per i dag har vi ikke mulighet til øke arealet ytterligere, forteller Eilefstjønn.

Annonse

Det er flere og flere som ønsker å være med, og det hun merker seg er at denne bransjen vil stå samlet.

Det ser ut til å være en god oppskrift, for selv om ikke anleggsområdet trekker de største besøkstallene, er det de riktige folka som kommer dit, ifølge tilbakemeldingene til Dyrsku’n Arrangement.

Annonse
Annonse
Annonse
Annonse Annonse
BREAKING
{{ article.headline }}
0.157|