23948sdkhjf
Logg inn eller opprett for å lagre artikler
Få tilgang til alt innhold på Tungt
Ingen binding eller kortopplysninger kreves
Gjelder kun personlig abonnement.
Annonse
Annonse

Sapio-messen: Planlegges arrangert i slutten av august

For å vise hva Haugalandet har å by på planlegges Sapio-messen den 27.-28. august.
Annonse

- Vi planlegger for Sapio-messen den siste helga i august og håper de fleste har fått et skudd i armen innen den tid, kommenterer Kjartan Taranger i Sapio.

Industrimessen skal arrangeres på Aksdal Næringspark utenfor Haugesund den 27. og 28. august.

Les også: Sapio-messen avlyst

Annonse

Les også: Anleggsmesse på Haugalandet

Over 40 selskaper

Han forklarer til Anleggsmagasinet at de ligger ganske bra an med over 40 selskap som har vist interesse. De har booket fire artister som skal sørge for gratiskonserter hver dag og like viktig kanskje, de har fått med seg en ny medarrangør på laget. H-Arena har lang erfaring med ulike messer og arrangementer. I tillegg har de Instruo AS og Marine Profile med på laget.

Annonse

Seks områder

Messen er for å vise hva industrien på Haugalandet har å by på, forklarer Tananger. Seks hovedområder: Maskinparken, Transportparken, Leverandørgaten, Gründertorget, Bygg og bolig og Havbruk.

Annonse
Annonse
Annonse

Opphav og kilder: Sapio-messen

Annonse Annonse
BREAKING
{{ article.headline }}
0.141|