23948sdkhjf
Logg inn eller opprett et abonnement for å lagre artikler
Få tilgang til alt innhold på Tungt
Ingen binding eller kortopplysninger kreves
Gjelder kun personlig abonnement.
Annonse
Annonse

Engcon og Takeuchi utvider samarbeidet

Produserer maskiner klargjort for tiltrotator - Engcon-ready.
Annonse

Takeuchi introduserer nå et Engcon Ready-alternativ for hjulgraverenTB295W. Dette er startskuddet for et utvidet samarbeid mellom Takeuchi og Engcon der målet er å tilby fabrikkmonterte og integrerte løsninger.

Det utviklede Engcon Ready-alternativet for TB295W er resultatet av et samarbeid mellom Engcon og Takeuchi for å muliggjøre plug and play-installasjoner, noe som reduserer installasjonstidene for Engcon-produkter.

Annonse

– Det eneste som mangler for at konfigurasjonen skal være komplett når maskinen kommer til forhandlerens verksted, er Engcons maskinfeste og tiltrotator, sier Fredrik Eklind,  produkteier i Engcon Control Systems.

Annonse

Produksjonen av TB295W med Engcon Ready-alternativet startet i august 2021, og de første enhetene er straks klare for levering i utvalgte markeder i Europa.

Annonse
Annonse
Annonse

Opphav og kilder: engcon

Annonse Annonse
BREAKING
{{ article.headline }}
0.063|