Det er viktig å tilby tilgang til mange aktører på samme flate og å beholde bredden. Selv om en del folk er født inn et merke, både på lastebil- og maskinsiden, så beveger de seg mye rundt og ser på mange utstillere, forklarer daglig leder i Dyrsku'n Arrangement, Geir Helge Espedalen
AnnonsePon-avtalen
Avtalen med Pon Equipment som ble kjent i april skal være med på å fremme anlegg generelt på Dyrsku'n og utvikle den delen av messa videre.
AnnonseArrangørene forsøker å legge til rette for en tettere allianse med sektoren, og han tror den kommer til å bli enda mer essensielt i fremtiden. Han mener Styrken er mangfoldet, noe utstillerne selv tjener på.
AnnonseHan tror også at man får opp kunnskapsnivået for mange innen begge felt, noe som også en del av strategien, avslutter Espedalen.
AnnonseAnnonse