23948sdkhjf
Logg inn eller opprett et abonnement for å lagre artikler
Få tilgang til alt innhold på Tungt
Ingen binding eller kortopplysninger kreves
Gjelder kun personlig abonnement.
Annonse
Annonse

Antall artikler vokser til mer enn 65000

PACCAR Parts utvider TPR-programmet med HACO bakløfter-deler.
Annonse

PACCAR Parts introduserte sitt program for deler og forbruksmateriell i 1995, under navnet TRP, som en del av sin «One Stop Shop»-strategi, hvor en transportør kan skaffe alt han trenger til sin flåte på ett sted. Med deler for alle lastebil- og hengermerker, samt verkstedrekvisita, er TRP programmet blant de mest omfattende i lastebilbransjen. Det utgjør mer enn 65 000 artikler, som nå også inkluderer bakløfter-deler fra HACO.

Annonse

TRP er blant de mest profesjonelle og komplette programmene med deler til alle bil- og tilhengermerker, i tillegg til forbruksmateriell, verktøy etc.

På bakgrunn av at TRP er fullt integrert i PACCAR Parts' systemer, tilbys den samme gode servicen som for DAF-deler, med hensyn til kvalitet og hurtig levering.

Annonse

Alle de 65 000 artiklene i TRP-programmet er å finne i den digitale katalogen på www.daf.com/trp. En omfattende søkefunksjon finner nødvendige deler raskt under både merke og delekategori.

Annonse

Katalogen består av deler og verkstedmateriell, og er blant de mest omfattende i lastebilbransjen. TRP-produktene er tilgjengelig eksklusivt gjennom DAF organisasjonen i Norge.

Annonse
Annonse
Annonse Annonse
BREAKING
{{ article.headline }}
0.062|