23948sdkhjf
Logg inn eller opprett et abonnement for å lagre artikler
Få tilgang til alt innhold på Tungt
Ingen binding eller kortopplysninger kreves
Gjelder kun personlig abonnement.
Annonse
Annonse

Steddy er klar for lansering i Bergen sammen med nye kjedepartnere

6. mars ble håndverkstjenesten lansert i Bergensregionen. Steddy har syv lokale håndverksbedrifter med på laget.
Annonse

LANSERT I BERGEN: - Vi har allerede fått med oss syv solide håndverksbedrifter, og nå ønsker vi å få med oss enda flere kjedepartnere i Bergensområdet, sier leder for kjededrift, Kjetil Henriksen.

- Det er et stort marked for oppussing her og det er strategisk viktig for oss å være synlige i Norges nest største by, sier Henriksen.

Annonse

Steddy ble etablert i 2022 som en ny håndverkskjede i Norge.

Den egenutviklede digitale plattformen gjør prosjekter oversiktlige og tilgjengeliggjør kommunikasjon mellom kunder og håndverkere. 

Annonse

- Steddy skiller seg ut i markedet for rehabilitering, oppussing og tilbygg ved at vi har digitalisering og bærekraft som våre største fokusområder, sier Thomas Bergseteren som er regionleder hos Steddy.

Annonse

Steddy er eid av Mestergruppen - en av Norges største bolig- og byggevarekonsern.

Steddy tilbys i Trondheim, Kristiansand og Stavanger, og nasjonal utrulling er planlagt i løpet av 2023. Neste lansering etter Bergen blir Møre og Romsdal og Grenland.

Annonse
Annonse

Opphav og kilder: Pressemelding fra Mestergruppen

Building Supply Se tema
Annonse Annonse
BREAKING
{{ article.headline }}
0.11|